Active holidays

Ви любите насолоджуватися мальовничими пейзажами гір під час активного
відпочинку, а Ваші друзі бажають насолодитися тишею та спокоєм?
Ви звернулися за адресою, Спа готель Зоряні Карпати- повноцінний
готельно-розважальний комплекс, ми пропонуємо
цікаве дозвілля на будь-який смак.

Альтанки

А для тих, хто полюбляє відпочинок на свіжому повітрі, у нас на території розміщено альтанки. Ви зможете насолодилися чистим гірським повітрям та шашликом приготовленим власноруч на великому мангалі або шеф поваром ресторану.

Дитячий майданчик

Дитячий майданчик — територія, на якій розташовані елементи дитячого вуличного ігрового обладнання з метою організації змістовного дозвілля. Наш комплекс турбується про кожного, бо відпочинок має бути комфортним та цікавим для кожного члена сім’ї.

Теніс

Теніс – один з найпрестижніших на данний час видів спорту. Заняття спортом тут стануть для Вас справжнім задоволенням, адже немає нічого кращого, ніж активний відпочинок серед чудової гірської природи, який заряджає енергією та позитивом.

200,00 грн. / 1 год.
25,00 грн. (ракетка та м’ячики)


Велопрогулянки

Катання на велосипеді – один із найпопулярніших способів активного відпочинку, який окрім задоволення приносить багато користі.
50,00 грн. / 1 год.


Пейнтбол

Пейнтбол – гра для активних та веселих людей. Тут Ви зможете стратегічно продумувати сценарії гри, проявити свої лідерські та організаційні якості, показати вміння правильної організації роботи і швидкого прийняття рішень.

100,00 грн. / облаштунки
100,00 грн. / 100 кульок

Міні-гольф

Міні-гольф – це захоплююча і азартна гра, що вимагає великої концентрації уваги, техніки виконання і координації. Цікавий спосіб проведення часу, що поєднує в собі одночасно спорт, відпочинок і розвагу.

80,00 грн. / 1 год.

Більярд

Більярд – популярний і багатьма улюблений спосіб відпочинку. Будучи видом спорту, більярд залишається корисною та інтелектуальною грою. Це не лише приємне проведення часу, але й конструктивна гра.

100,00 грн. / 1 год.